Az egyre kétségbeesettebb Hende Csaba úgy tűnik,  jogsértéstől sem riad vissza annak érdekében, hogy ne teljesen esélytelenül vegyen részt a jövő évi országgyűlési választáson

Farkas Bazsi 2021-07-22 12:07:02
Czeglédy és Ungár közös közleményben ír arról, hogy Hende hamis szórólapokat akar terjesztetni.

Közös közleményt jutatott el szerkesztőségünkhöz Czeglédy Csaba (DK) és Ungár Péter (LMP-MSZP-P-Jobbik) képviselőjelöltek. A közleményt változtatás nélkül közüljük:

Mindkettőnkhöz a napokban egymástól függetlenül eljutott információk alapján Hende Csaba a Demokratikus Koalíció nevének hamis módon való feltüntetésével gyártat le egy Ungár Pétert lejáratni kívánó szórólapot, amit a Mediaworks-szel akar terjesztetni.

Felszólítjuk Hende Csabát, hogy a tőle már megszokott piszkos módszereket ne alkalmazza, mert a felelősségre vonást nem fogja elkerülni!

Mindenkivel szemben, aki részt vesz a hamis tartalmú szórólapok elkészítésében és terjesztésében, meg fogjuk tenni a szükséges jogi lépéseket.

Mi az előválasztási kampány során nem egymás negatív színben való feltüntetésével, hanem a választókkal foglalkozunk.

Hende Csaba pedig jobban tenné, ha a maradék fennmaradó idejében azért dolgozna, hogy a szombathelyi emberek közös önkormányzata legalább ugyanakkora támogatást kapjon, mint Zalaegerszeg, Győr, Veszprém, Sopron.


Ungár Péter és Czeglédy Csaba,
a szombathelyi előválasztás jelöltjei

Szólj hozzá!

„Minden idők legnagyobbja” - a Fidesz már most tudja, mekkora lesz a vasárnapi Békemenet

A kormánypárti politikusok szerint a március 15-i felvonulás történelmi lesz, csak az a kérdés: honnan tudják ezt előre?

Kitüntette Gagyi Leventét a honvédelmi minisztérium

A honvédelem érdekében huzamos időn át végzett eredményes tevékenységét ismerték el.

Ismerjék meg a Győr applikációt

Új digitális kommunikációs platform indul a városban.

Leucisztikus feketerigót fotóztak Szombathelyen

Egy ritka genetikai rendellenessége van ennek a madárnak.

Szombaton kinyit a szombathelyi Kalandváros

Úgy néz ki, hogy kiváló idő fogadja a gyerekeket.

Évek óta ígérik, de még mindig nincs kész a mosonmagyaróvári tanuszoda

Nagy István agrárminiszter “sohavégetnemérős” sztorija az el nem készülő projekttel.

Több pénz jut idén a kultúrára a győri költségvetésben 

Pintér Bence szerint a 2026-os büdzsé jelentős többletforrást biztosít a város kulturális intézményeinek és programjainak.

A Széchenyi téren emlékeznek március 15-re Győrben

Kósa Roland a történelmi helyszínre hívja a győrieket, ahol egész napos családi programokkal idézik fel az 1848-as eseményeket.

Küszöbön a győri Tavaszi Fesztivál 

Március közepétől koncertek, kiállítások és családi programok várják az érdeklődőket a város több pontján.

Tavalyi áron kerülhet a tojás a húsvéti asztalra

90 és 110 forint között lesz az ára.

Benzinárstop friss - az automata kutakra nem vonatkozik a védett ár ha nincs személyes ellenőrzés a helyszínen

A kutasoknak ráadásul fel kell jegyezniük a rendszámot vagy a forgalmi vonalkódját, az adatokat pedig a NAV felé is továbbítani kell.

Nyílt napok lesznek a győri bölcsődékben és óvodákban

A város több intézménye is megnyitja kapuit a szülők és a gyerekek előtt.

Várostörténeti séták Győrben - indul a Rómer Múzeum idei programsorozata

Forradalmi történetek, költészet, művészet és vallási emlékek.

Önkormányzati pénzből újulnak meg a győri iskolák

Torna- és tantermek illetve eszközök korszerűsítésére jutott támogatás több intézményben, a tavaly sikeres program idén is folytatódik. 

Magyar Péter: „Összehangolt csalások és orosz beavatkozás nélkül nem tud győzni a Fidesz”

A TISZA elnöke a választások előtt komoly lejárató kampányra számít a kormány részéről.