Harry herceg szerint nem is mutatja be olyan rosszul A Korona a brit királyi családot

Fehér Buda 2021-02-26 20:23:49
Pedig mindenki azt hitte, hogy utálja a sorozatot.

Harry herceg nemrég Oprah Winfreyvel készített egy elég őszinte interjút. A beszélgetés még nem került adásba, de az egykori trónörökös már most felpörgeti a médiaszerepléseit. Először például James Corden éjszakai műsorában vendégeskedett, amiben többek között egy turistabusszal járták körbe Los Angeles-t.

A beszélgetésük során aztán Corden rákérdezett arra is, hogy Harry mit gondol a Netlfix sorozatáról, a Koronáról, ami a brit királyi család életét mutatja be. A legtöbben azt várták, hogy Harry majd elítéli a sorozatot, mivel sok néző is már szidta a készítőket, amiért túldramatizálták a család életét. A herceg viszont pont azt mondta, azért jó a széria, mert nem akarják magukat dokumentumfilmként eladni, habár a sztori az igazságon alapul.

 

An Afternoon with Prince Harry & James Corden

Now that the Duke and Duchess of Sussex are settled into Southern California, James Corden thought it was time to show his friend Prince Harry the sights. Fr...

 

Harry azt is elmondta, hogy éppen ezért a sorozatban természetesen nem úgy történik minden, mint a való életben, viszont a nézők jól láthatják, mivel jár az uralkodók élete. Harry a szüleiről azt mondta, hogy a Koronából az is kiderül, hogy ez a nagy teher milyen hatással van a családi életre, de minden esetre sokkal jobban fogadta a sorozatot, mint az olyan cikkeket, amelyek pletykákon alapulnak és semmilyen valóságalapjuk nincs. Az egykori trónörökös végül azzal viccelődott, hogy azt szeretné, hogy a sorozat későbbi évadaiban Damian Lewis, egy brit színész játsza majd el az ő karakterét.

 

Szólj hozzá!

Útlezárásokkal jön Szombathelyre a hétvégén a Spartan Race

A belváros, a Kárpáti Kelemen utca környéke és a Dolgozók útja is érintett.

Indul a szombathelyi ebösszírás

Azok is kötelesek ismét bejelenteni kutyájukat, akik ezt már korábban megtették.

Lefejezték a MÁV vezetőségét

Az új Igazgatóság kinevezéséről a Közlekedési és Beruházási Minisztérium fog intézkedni.

Az építőipari szerszámok jelentősége és választása

Az építőipar mindig is az emberiség egyik fő alappillére volt. Az új technológiák és módszerek mellett vannak dolgok, amelyek változatlanul fontos szerepet töltenek be.

Az eredeti költségvetés egyharmadából lesz lebonyolítva az augusztus 20-i rendezvénysorozat

A költségcsökkentés nem érinti az ünnep méltóságát, a résztvevők biztonságát, valamint a kiemelt családi, kulturális, zenei és esti látványelemek megfelelő színvonalú megvalósítását.

Gulyás Gergely lemond Fidesz frakcióvezetői posztjáról

A Fidesz és a KDNP bojkottálja az Országgyűlés hétfői ülését.

Emberrablás Győrben

Tartozás miatt tartott fogva egy férfit négy másik.

Volt válogatott sportolóra kér súlyosabb büntetést a győri ügyészség

Elsőfokon a Szombathelyi Törvényszék a vádlottat életveszélyt okozó testi sértés bűntette miatt 2 év börtönbüntetésre és 2 év közügyektől eltiltásra ítélte.

Művelődési házaktól közösségi hubokig – Mit olvashatunk ki a TISZA programjaiból? 2. rész

A közművelődésről szóló cikksorozat második része azt vizsgálja, hogy a művelődési házak jövője nemcsak az épületek felújításán, hanem a helyi közösségi szerepük újragondolásán is múlik.

Jöhetnek az uniós ezermilliárdok

Magyarország uniós újjáépítési terve megkapta az EU-s pénzügyminiszterek egyhangú jóváhagyását.

Popa Gergely helyettes államtitkári kinevezése miatt jövő héten összeül a szombathelyi közgyűlés

Összeférhetetlenség miatt közös megegyezéssel bont szerződést az önkormányzat a Savaria Szimfonikus Zenekar igazgatójával. Új pályázatot írnak ki.

Hivatalosan is Takács Tibort szánja az országos rendőrfőkapitány Vas megye elsőszámú rendőrének

A megyei közgyűlés egyhangúlag támogatta a megyei rendőr-főkapitány kinevezését.

Megváltozott a parkolók kiosztása a győri kórházban

Dézsi Csaba András fix helye is áldozatul esett.