Visszavágott a Szentendrének az SZKKA NB I/B-s csapata

Vágvölgyi Bálint 2021-02-22 19:03:24
Fordulatos meccsen sikerült nyerni.

A visszavágás reményében lépett pályára a Sylver Ops Cafe SZKKA a Szentendre elleni hazai NB I/B-s bajnokin, hiszen a szombathelyiek ifi csapata a szezonbeli két vereségéből az egyiket éppen Szentendrén szenvedte el szeptemberben. Gyors gólváltás után még az SZKKA szerezte meg az előnyt, aztán néhány kimaradt helyzet miatt a vendégek elléptek 5-2-re. A hazai csapat magára talált, Török két góljával felzárkóztak 6-7-re. A szünetben 14-14 volt az eredmény, az SZKKA azonban elveszítette vezérét, Pődör Rebekát, így a második játékrészben nélküle kellett helyt állniuk.

A második félidőben 17-17-nél Pődör Zoltán kért időt. Wald labdaszerzése, majd gyors gólja után újra kettővel vezettek a hazaiak, de megint gyorsan egalizált a Szentendre. Az utolsó tíz percet háromgólos előnyről várta az SZKKA, 25-22-nél a vendégek kértek időt. A legfontosabb pillanatokban remekül vedekeztek a szombathelyiek, akiknél Christe fontos hetest is védett. Öt perccel a vége előtt már 4 gól is volt a különbség és innen már nem adta ki a kezéből a győzelmet az SZKKA, akik teljesen megérdemelten 30-27-re nyert. A szombathelyiek ifi csapata a tabella második helyéről várja a folytatást a felnőtt NB I/B-ben - olvasható a klubhonlapon.

Sylver Ops Cafe SZKKA – Szentendrei NKE 30-27 (14-14)

SZKKA: Christe – Wald 7, Török 9, Pődör R. 2, Franka, Vajer, Horváth A. 2 Csere: Dobány (K), Kulcsár 3, Szmolek, Forgács 2, Zsemberi 4, Győri 1, Lakatos, Farkas (K).

Lemondott tisztségéről a Haladás ügyvezetője

A május 28-i közgyűlésen döntenek az utódlásról.

Orosz Bernadett: A kormány kergetett bele a jelöltségbe, és kitartok addig, míg az áldozatok számára biztonságos jogi környezet nem teremtünk

A Miskolcon önkormányzati képviselőjelöltnek induló egykori bántalmazott nő, az LMP hatására lépett be a politikába.

Egy este alatt döntött az ETO új edzője arról, hogy elvállalja a csapat vezetését

Az új tréner, aki egyelőre a szezon utolsó öt meccsére érkezett.

Az Alterába Kft. nyerte el az körmendi Ökocentrum üzemeltetésének jogát

Az pályázat kiírója, a Batthyány Örökségközpont közzétette a nyílt pályázatok anyagait.

Nem adott elsőbbséget az autós, súlyosan sérült a zebrán átkelő gyalogos Szombathelyen

A vádlott büntetőjogi felelősségéről a Szombathelyi Járásbíróság fog dönteni.

Napos idő lesz pénteken

Pár helyen lehet zápor.

Felmentették a 28 évvel ezelőtti, gersekaráti gyilkosság gyanúsítottját

Bizonyítottság hiányában született meg a döntés.

Teljes útlezárás az M86-os számú autóúton

Egy személygépkocsi gyulladt ki Szeleste térségében.

Hello Európa!

Szülinapi Wellhello koncert Szombathelyen az Uniós csatlakozás 20. évfordulóján.

3 év 6 hónapos börtönbüntetést és a vezetéstől való örökös eltiltást kapott a szombathelyi ámokfutó

A szabályokra fittyet hányó vezető tavaly februárban rodeózott jogsi nélkül a belvárosban.