Újabb horrorkaraván bukott le Győr közelében

Papp László Tamás 2021-02-21 09:57:33
A győri rendőrök egy túlsúlyos járműszerelvény vezetőjével szemben intézkedtek.

A Győr-Moson-Sopron Megyei Rendőr-főkapitányság Közlekedésrendészeti Osztály Forgalomellenőrző Alosztály munkatársai az M1-es autópálya 158-as kilométerszelvényében, a Budapest felé vezető oldalon 2021. február 20-án 15 óra 45 perckor úgynevezett horrorkaraván bolgár vezetőjével szemben intézkedtek – közli a police.hu. 

Fotó: Police.hu

Az érvényben lévő jogszabályok alapján – a vontatási és a járművek terhelésére vonatkozó szabályok megszegése miatt – nagy összegű közigazgatási bírságot szabtak ki a jármű sofőrjére. Mivel a férfi azt a helyszínen megfizetni nem tudta, a járművet a bírság befizetéséig, illetve a balesetveszélyes helyzet megszüntetéséig – biztonságos helyre parkolva – visszatartották.

Szólj hozzá!

Vádat emeltek Győrben a szemétszállítónak sérülést okozó, majd a helyszínről távozó sofőr ellen

Az ügyészség minősített segítségnyújtás elmulasztása bűntette miatt emelt vádat.

Jé! A Győr+ és a Kisalföld felfedezte magának a TISZA Párt és Magyar Péter létezését

Egy kétharmados győzelem kellett, hogy ne csak rosszat írjanak róluk - ha már egyáltalán.

„Segítő kezet fogunk nyújtani abban, hogy megtalálják a győriek pénzét” – Pintér Bence már az új vagyonvisszaszerzési hivatalnak üzent

A polgármester szerint Győr példát mutathat abban, hogyan kell „utánamenni a dolgoknak” a választás után felálló új rendszerben.

Visszatért a zene a Győri Városháza tornyába – újra szól a „Fújdogál a szél” 

A győriek döntöttek, a jól ismert népdal lett a torony hangja, ami naponta többször is felcsendül.

Négyéves csúcs közelében a forint – 365 alá erősödött az euróval szemben

A választási eredmények után látványosan reagált a piac, több devizával szemben is erősödött a magyar fizetőeszköz.

Győr-Moson-Sopron megyében szavaztak a legtöbben

Vas megye a második legaktívabb volt.

Ismert kockázatok, elmaradt döntések – így maradt energiafüggő Magyarország

Szakértő szerint a rövid távú előnyök felülírták a stratégiai gondolkodást, miközben a kitettség alig csökkent.

Ma már az egyéni igényeink szerint választhatunk kontaktlencsét

A kontaktlencsék az elmúlt évtizedekben jelentős fejlődésen mentek keresztül.

Hivatalosan is megerősítette a rendőrség, hogy büntetőeljárást folytat az Észak-Vasi képviselőjelöltek ügyében

Választás, népszavazás, népi kezdeményezés és az európai polgári kezdeményezés rendje elleni bűntett gyanúja merült fel.